پرش به محتوا

قیمت موتور برق

قیمت موتور برق بنزینی کیلووات هواسدان 5

قیمت موتور برق بنزینی ,کشور سازنده و ضمانت یا گارنتی بررسی انواع خانگی چینی ژاپنی کره ای ویلا

موتور برق بنزینی

امروزه موتور برق های بنزینی کوچک و خانگی کاربردهای زیادی دارند و میتوانند در امور مختلف و به سرعت جوابگوی نیاز ما باشند. البته شایان ذکر است که این خدمات مستلزم پرداخت پول میباشد. از اینرو ما میخواهیم نکات مهم و تایین کننده در مورد قیمت موتور برق های کوچک و خانگی تا 7 کیلو وات صحبت کنیم.

فاکتور اول کشور سازنده ژاپن چین – هندا -امکس – روبین

تقریبا” حدود 5 سالی میباشد که دیگر موتور برق های بنزینی ساخت ژاپن ، اروپا و آمریکا وارد ایران نم یشود.  فقط در موارد خیلی خاص، چونکه شرکتهای سازنده فوق  یا خط تولید این گونه محصولات را تعطیل کردند یا کارخانه خود را به کشور چین انتقال داده و در آنجا تولید می کنند و یا در ژاپن تولید می کنند. ولی شاید شما بپرسید  که چرا هنوز در ایران موتور برق های بنزینی ساخت ژاپن موجود میباشد. برای مثال موتور برق بنزینی المکس ژاپن یا روبین هنوز در ایران به فروش میرسد؟

جواب این سئوال را میتوان ایگونه پاسخ داد: موتور برق روبین یکی از ‍‍‍پرفروشترین موتور برق ها میباشد ولی چون قیمت این موتور برق  خیلی گران میباشد واردات ان کم میباشد زیرا واقعیت “ساخت ژاپن” محصولی گران خواهد بود. و اما موتور برق المکس، اساسا” کارخانه المکس در ژاپن می باشد ولی کارخانه المکس خود تولید کننده موتور بنزینی نم یباشد. و موتور های مورد نیاز خود را از کارخانه های هندا  ،میتسوبیشی و غیره تهیه میکند، که این کارخانه ها فعلا” محصولات خود را در چین ، ویتنام یا تایلند تولید میکنند. و این موضوع موجب پایین آمدن قیمت تمام شده نسبت به یک محصول کاملا” ژاپنی میباشد.

از این موضوع که بگزیم امروزه شاهد موتور برق های المکسی هستیم که کاملا ساخت کشور چین میباشند. و حتی ساخت کارخانه های معتبر نمی باشند و بازرگانان محترم از هر کارخانه یا کارگاهی که موتور برق ارزانتر تولید میکنند درخواست موتور برق با مارک  المکس مینمایند و به همین خاطر موتور برق المکس بعنوان ارزانترین موتور برق های بازار بین همکاران خرید و فروش میشود و متاسفانه مصرف کننده به علت نداشتن اطلاعات کافی اقدام به خرید موتور برق تقلبی با3 تا 5 برابر قیمت واقعی مینماید.

موتور برق های چینی 

حداقل 10 سالی میباشد که موتور برق های چینی وارد بازارهای دنیا شده اند. در این مدت چینی ها روز به روز کیفیت محصولات خود خصوصا موتور برق که محصولی حساس میباشد را ارتقاع داده و به کیفیت مطلوبی نیز رسیده اند، در این بین کارخانه های نیز پا را فراتر گذاشته و به استاندارهای روز دنیا رسیده بشکلی که اکنون محصولات خود را در ژاپن ، اروپا و آمریکا بفروش میرسانند. این کارخانه ها عموما” در شهر چنگ چینگ که بهترین محصولات موتوری در چین میباشد تولید میشود، مانند کارخانه هواسدان، سنسی، راتو، لانسین کارخانه های با کیفیت  و برتر چین میباشد.

قیمت موتور برق

قیمت موتور برق

فاکتور دوم کیفیت ساخت و قیمت 

کیفیت ساخت خود مشخص کننده ارزش کالا میباشد

برای اینکه موتوربرق با کیفیت بخریم. باید به این نکته توجه داشت که تا حدودی میتوان از روی کیفیت ظاهر کالا پی به کیفیت کل کالا پی برد. ولی دقیقا” باید به چند نکته اساسی دیگر توجه کرد مانند: کارخانه سازنده ، وب سایت سازنده ، نماینده فروش ، وب سایت نماینده فروش ، خدمات گارانتی ، خدمات پس از فروش و آیا این کارخانه محصولات خود را در اکثر نقاط دنیا توضیح میکند. حال به نکات ظاهری زیر توجه کنید و آنها را مدنظر قرار دهید

شاسی موتور برق را خوب وارسی کنید ببینید که آیا از فلز قوی با ضخامت کافی استفاده شده است.و بعد به نقاظ اتصال که جوشکاری شده توجه کنید که آیا جوشکاری انجام شده با ظرافت انجام شده و بعد از جوش با استفاده از ابزارهای خاص صاف کاری شده باشد و اثر نامطلوب جوشکاری بر روی شاسی موتور برق باقی نمانده باشد. شاسی موتور برق های بنزینی و دیزلی باید آنقدر قوی باشد که در طول مدت روشن بودن موتوربرق که لرزش های خاص خود را دارد اثری از خستگی فلز بر روی شاسی ایجاد نشود و این موضوع باعث میشود طول امر موتور برق افزایش یافته .

ضربه گیرها و موتور برق

را خوب و با دقت برسی کنید و ببینید آیا به اندازه کافی قوی بوده به نوعی که اول از هر چیز لرزش های ناشی از موتور برق را خوب دفع کند و به شاسی کمترین انتقال لرزش را داشته باشد و دوم از ضخامت کافی و از مواد نو استفاده شده باشد و از تعداد مناسب استفاده شده تا مدت زمان بیشتری کار کند.

چرخ ها و پایه ها 

چرخ ها و پایه ها حتما” باید از مواد لاستیکی باشد، نه پلاستیکی. چرخها و پایه ها خود به نوعی ظربه گیر محسوب میشوند. و هرچه قویتر و با ضخامت لاستیک بیشتری باشند موتور برق طول امر بیشتری خواهد داشت.

 رنگ استفاده شده بهتر است از نوعی باشد که در مقابل پوسیدگی مقاوم باشد و در مقابل آفتاب تغییر رنگ ندهد

تابلو برق نکات مهمی درون خود دارد که کمتر به آن دقت میشود. مانند نوع پریز و   نشانده ها

پریز برق باید 30 آمپر باشد تا در اثر فشار برق داغ و نهایتا ذوب و خراب نشود. و مدل قفل شونده باشد تا در اثر لرزش باعث اتصالی و مشکلات بعدی نشود

کارخانه سازنده 

کارخانه سازنده خود بیانگر تمامی مشخصات خوب یا بد بودن موتور برق میباشد. و قیمت موتور برق و کارخانه تولید کننده ارتباط مستقیم دارند.

هر موتور برق بنزینی یا دیزلی هاوی مارک و مدل خاص خود میباشد. از اینرو میتوان در اینترنت جستجو کرد و در مورد آن اطلاعات کافی بدست آورد. اساسا” موتور برق خوب حتما” با مارک و مدل کارخانه سازنده روانه بازار میشود. چونکه اعتبار کارخانه گرو کیفیت خوب یا بد محصول میباشد. تا کارخانه سازنده از کیفیت جنس خود مطمئن نباشد هیچ وقت با نام تجاری خود اقدام به فروش محصول نمیکند. پس باید موتور برق خوب بنام کارخانه سازنده باشد و بتوان بسادگی در اینترنت کارخانه را یافت.

معروفیت سازنده موتور برق

  میباشد ALIBABA.COMیکی از راههای پیدا کردن معروفیت و قدمت کارخانه جستجو کردن در سایت

هر چه قدمت کارخانه بیشتر باشد محصول کارخانه بی نقصتر خواهد بود. هرگز از محصولاتی که نهایتا” یک وب سایت بیشتر ندارند و نشانی از کارخانه سازنده نیست خرید نکنید و قیمت موتور برق را از آنجا پیدا کرده و 70 درصد به آن اضافه کنید تا حدود قیمت ایران دستتون بیاد

خدمات پس از فروش

حتما باید موتور برقی خرید که خدمات پس از فروش داشته باشد. چون داشتن خدمات پس از فروش به این معنی است که موتور برق شما برای سالیان با شما خواهد بود. بسیار دیده شده که موتور برق ها بدون خدمات بعد از فروش فقط مهمان چند وقت بیشتر نبوده. و بعد از مدتی بعلت نداشتن خدمات و قطعات تعمیر یا بروز رسانی نشده و غیر قابل استفاده میشوند.

نمایندگی فروش

نمایندگی فروش بسیار مهم است. زیرا شما جنس اصل می خرید. نمایندگی باید پاسخ گوی مسائل بعدی که ممکن است پیش بیاید باشد. از قبیل خدمات بعد از فروش، سرویس و تهیه قطعات اصلی

قیمت برندهای مختلف موتور برق

موتور برق بنزینی راتو

کیفیت عالی ساخت شهر چونگ کینگ قیمت موتور برق نسنت خرید در چین بسیار بالا می باشد

قیمت موتور برق سنسی

کیفیت عالی ساخت شهر چونگ کینگ

موتور برق هوندا

چند وقتی هست که ژاپن تولید نمی کند و جنس اصلی در تایلند و چین تولید می شود. در بازار ایران اکثرا جنس تقلبی از کارگاه های زیر زمینی چینی وارد ایران می شود. پول و وقت خود را حدر ندهید.

قیمت موتور برق روبین

چند وقتی هست که ژاپن تولید نمی کند و جنس اصلی در چین تولید می شود. قیمت موتور برق روبین در بازار ایران اکثرا جنس تقلبی از کارگاه های زیر زمینی چینی وارد ایران می شود. پول و وقت خود را هدر ندهید.

دیزلی کاما

جنس خوب از کارخانه وشی کاما. البته جدیدن از امارات(دبی) جنس تقلبی زیادی با برند کاما وارد میشود. دقت کنید

دیزلی فالکون

دو مدل مختلف یکی از استان زجیانگ کیفیت معمولی و دیگری از استان سی چوان شهر چنگ کینگ کیفیت خوب، این موضوع را از فروشنده بپرسید. قیمت موتور برق ساخت این دو شهر متفاوت می باشد

فیرمن

از شهر چونگ دو کیفیت عالی.

بنزینی رویال

از شهر تایزو استان زجیانگ کیفیت معمولی.

بنزینی لانسین

از شهر چونگ کینگ استان سی چوانگ کیفیت عالی. قیمت موتور برق بالا می باشد.

بنزینی کامیکس

از شهر چونگ کینگ استان سی چوانگ کیفیت عالی.

بنزینی اگرو

از شهر تایزو استان زجیانگ کیفیت معمولی. قیمت موتور برق آن بالا میباشد

بنزینی اکسل

کیفیت معمولی.

بنزینی شاخص

از شهر تایزو استان زجیانگ کیفیت معمولی. قیمت موتور برق مشخص نیست.

ای تی کیو ETQ

کیفیت خوب. قیمت موتور برق بالا تر از حد بنظر میرسد.

ویما

از شهر چونگ کینگ استان سی چوانگ کیفیت عالی.

هواسدان

از شهر چونگ کینگ استان سی چوانگ کیفیت عالی.

المکس

چند سالی است که ساخت ژاپن نمی باشد. و کارخانه به چین انتقال پیدا کرده. ولی اکثر موتور برق های المکس موجود در ایران تقلبی بوده و از کیفیت بسیار پایینی برخوردار میابشند. بسیار دقت کنید. چون در کارگاه های چین بدون رعایت هر گونه استاندارد ساخته میشوند. در چین قیمت موتور برق المکس تقلبی پایین می باشد.

پوتر

از شهر تایزو استان زجیانگ کیفیت معمولی. قیمت موتور برق نسبت به کیفیت خوب می باشد.

لوتین

از شهر تایزو استان زجیانگ کیفیت معمولی.

 کیپور و قیمت موتور برق

جنس عالی.

اپکس

از شهر تایزو استان زجیانگ کیفیت معمولی. قیمت موتور برق نسبت به کیفیت بالا می باشد.

کوشین

سال های گذشته از کارخانه ژاپن صادر می شد، ولی بعد شروع به استفاده از موتور های خوب چینی کرد. البته مواظب جنس های تقلبی باشید.

آپلو

کیفیت معمولی و معلوم نیست ساخت کدام کارخانه میباشد. قیمت موتور برق نسبت به کیفیت بسیار بالا می باشد.


Facebook


Twitter


Youtube


Whatsapp


Telegram


Instagram

1 دیدگاه دربارهٔ «قیمت موتور برق»

  1. Asia Furniture PR News

    Link exchange is nothing else butt it is just placing the other person’s webhpage link on your page at suitable place annd other person will also do same in favor of you.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.